Kolekce Zima 2018

V návaznosti na naše poslání, přinést přístupný luxus blíže k vám, jsme vytvořili perfektní základ pro vaši moderní pohádku: krystaly měkkého lesku v elegantním prostředí, efektní kombinace fascinujících nových barev a materiálů a nápadité návrhy na hravou náladu.

Šperky Oliver Weber jsou vytvořeny exkluzivně se Swarovski® Crystals či Swarovski® Zirkonia a z pečlivě vybraných, nejkvalitnějších materiálů.

MODERNÍ pohádky od Olivera Webera

 

 

Přes den princeznou a královnou v noci! Ženy všude píší každý den své vlastní pohádky. Autentické a sebevědomé, dělají zázraky v kanceláři se stejnou lehkostí, jako okouzlují srdce ve svém volném čase.

Život není o tom čekat na lepší okamžiky  ...

 

Jedná se o úžasný život "tady a teď"!

SPARKLING CINDERELLA

nebo

ŠUMIVÁ POPELKA

Odvažte se oslnit! Tyto složité, luxusní designy jsou ideální pro koktejlové večírky nebo elegantní večeře a přidávají každému oblečeni dotek sofistikovanosti.

 

PARTY QUEEN

nebo

PÁRTY KRÁLOVNA

 

Ideální pro večer s přáteli nebo pro relaxační procházku v parku. Vkusné linie a elegantní barvy poskytují komfortní nošení a jsou perfektní pro předvedení vašeho trendového stylu. 

URBAN SNOW WHITE

nebo

MĚSTSKÁ SNĚHURKA

Klasickou elegancí a zajímavé textury, můžete kombinovat s jakýmkoliv oblečením pro obchodní příležitosti až po každodenní nošení. Užijte si nádherný pocit!

 

ENCHANTING FAIRY

nebo

OKOUZLUJÍCÍ VÍLA

Diskrétní a přesto poutavé, hravé kombinace jemných a netradičních linií vám pomohou s grácií a vkusem chodit do práce a až do pozdních hodin.

  • Facebook Classic

© 2019 by Global Art Industry