mountains_tyrol.jpg

Oliver Weber

Šperky a módní doplňky značky Oliver Weber jsou opravdu dokonalé kousky osázené křišťály Swarovski®. V různých kolekcích Oliver Weber najdete šperky, hodinky i kouzelné módní doplňky, které spolu perfektně ladí a podtrhnou Váš půvab za všech okolností.

Kolekce Oliver Weber jsou velmi bohaté a navržené pro zákazníky jakéhokoli věku pro jakoukoli příležitost.

company_about_us.jpg

OLIVER WEBER je obchodní značka rakouské společnosti Westa Modeschmuck GmbH, výrobce velmi krásných  šperků a ušlechtilých doplňků osázených křišťály Swarovski®. V roce 1995 Oliver Weber založil společnost Westa spolu s Alexandrem Stabingerem. Růst byl rychlý, a "Oliver Weber" se stala důvěryhodnou a vyhledávanou značkou ve více než 60 zemích po celém světě.

 

 

 

 

O firmě

oliver.jpg

Zakladatel

Kolekce Oliver Weber nenesou pouze jméno svého tvůrce a zakladatele, odrážejí také filosofii celé společnosti. „Šperky mohou dokonale zdobit jen tehdy, pokud jsou vyráběny s pečlivostí, smyslem pro detail a hlavně s láskou.“ Pod  koordinaci Olivera Webera celý tým mezinárodních specialistů pracuje na návrzích pro různé kolekce. 

 

vyroba.jpg

Výroba

Ať už ze stříbra nebo oceli, též šperky nebo hodinky, co jednotlivé výrobky z kolekce Oliver Weber mají společné, jsou vynikající design, kvalitní materiály a nejmodernější technologie zpracování. Všechny šperky mají kvalitní povrchovou úpravu, jsou ručně leštěné, pokryté zlatem či rhodiem a i drahokamy jsou vsazovány ručně. Tento výrobní proces zaručuje dokonalý vzhled klenotů  i báječný lesk kamenů.

 

Precision Cut Sign.jpg

Kvalita

Mezinárodní pečeť kvality.

OLIVER WEBER je jednou z několika málo značek, jímž byly udělené mezinárodní certifikáty "Crystals from Swarovski®". Toto dokazuje že Oliver Weber pro výrobu svých šperků  výlučně používá jedinečné Swarovského krystaly. Tento certifikát garantuje vysokou kvalitu zpracování krystalů a zajišťuje přesné dodržování technologických postupů výroby.

 

crystals.jpg

Swarovski® Crystals

Naše výrobky jsou vyrobeny z vybraných vysoce kvalitních materiálů a procházejí velmi přísnou kontrolou kvality. Všechny šperky mají kvalitní povrchovou úpravu, jsou ručně leštěné, pokryté zlatem či rhodiem a i drahokamy jsou vsazovány ručně. Tento výrobní proces zaručuje dokonalý vzhled klenotů  i báječný lesk kamenů.

Samozřejmě, že naše šperky, které jsou vyráběny výhradně s krystaly Swarovski®, neobsahují nikl a jsou antialergické.

 

crystals.jpg

Oliver Weber ve světě

Máte-li zájem o otevření obchodu Oliver Weber?

Prosím, kontaktujte nás.