Silver Collection

Náhrdelníky

Kliknutím zvětšíte obrázek

Náušnice

Náramky

Prsteny

Silver Collection

 

Život s Oliver Weber - barevný a svěží

Obzvláště barevná je kolekce vyrobená ze stříbra. Je navržena pro ženy, které rády zdůrazňují svou osobnost neobyčejným šperkem. Základem je použité stříbro 925, chráněné vrstvou z rhodia. Tato ochranná vrstva má šperk chránit před změnou barvy. Charakteristické jsou barvy. Jsou výsledkem nové technologie, která dokáže krystaly rozzářit ještě jasněji a brilantněji. V této exkluzivní kolekci luxusních stříbrných šperků návrháře Olivera Webera, naleznete vše na co si ve spojení pojmů „luxusní šperk“ dokážete jen vzpomenout.

Stříbrná kolekce vyniká svou krásou, jedinečností a smyslem pro detail. Ano detaily, ty znamenají při vytváření nových šperků opravdu mnoho. A právě jedinečných propracovaných detailů, které Vás velmi příjemně překvapí, naleznete v této kolekci opravdu dostatek. Všechny šperky z této kolekce jsou navíc doplněny překrásnými a luxusními křišťály Swarovsk®i, díky kterým získávají svou charakteristickou podobu.

Podívejte se na překrásné náušnice, prsten, náramek, přívěsek či piercing. Vstupte dále a potěšte sebe nebo své blízké krásným šperkem!

 

Šperky s kolekcí SILVER LIFE  najdete v našich katalogách. 

 

 

  • Facebook Classic

© 2019 by Global Art Industry