Bílé Svatby 

Kliknutím zvětšíte obrázek

Bílá  je barvou svatební, je nejčistší a nejluxusnější. Bílá značí nevinnost a čistotu. Bílá byla a doposud je při svatbách dominující barva, a proto je jednou z nejčastějších a nejtradičnějších barev na českých svatbách. Bílá je svatební klasika. Je spojována s křehkou krásou a dojemnou něžností. Bílé dlouhé  šaty s vlečkou i závojíčkem, zástup družiček, řada limuzín  a bohatá květinová výzdoba – sen tak mnoha dívek. Každý plánovaný detail by měl do celkové svatební mozaiky zapadnout a ladit. Proto spolu s výběrem svatebních šatů je také třeba zajistit šperky. Budou to perly, těžké náhrdelníky nebo skromné ​​sestavy – u Olivera Webera najdete připravenou obrovskou nabídku pro tuto okolnost, dokonalé šperky osázené křišťály Swarovski®. Podívejte se na naše návrhy, další možnosti najdete v katalogách

Barevné Svatby 

Kliknutím zvětšíte obrázek

Uniknout nudě. Pro svůj svatební den si vyberte jeden styl i barevný tón. Primární barva může být použita na šatech družiček, svatební dekoraci, dortu, květinách, doplňkách, stolním prostírání nebo svatebním oznámení. A taky i samozřejmě při výběru šperků, který váš svatební den prozáří.

V kolekci Oliver Weber najdete dokonalé šperky osázené křišťály Swarovski v různých barvách. Každá nevěsta si může zvolit šperk dle svého temperamentu a barevného tónu svatby. Červená barva – svatba plná vášně a lásky. Modrá barva – uvolněná a pohodová svatba. Růžová barva – romantika a svatba plná něhy. Oranžová barva – svatba plná radosti. Zelená barva – klidná svatba v kruhu přátel. Žlutá barva – svatba plná optimismu. Fialová barva— magická a vzrušující.

 

 

Na dovolenou 

Kliknutím zvětšíte obrázek

Chystáte se na dovolenou či na prázdniny? Ať již léto nebo zima, na moře nebo na hory, existuje vždy možnost nosit pěkné šperky. Vypadat dobře na romantické večeři, na výletu do města nebo v módním koktejlovým baru, v kolekci Oliver Weber najdete ty správné  šperky.

Šperky a módní doplňky značky Oliver Weber jsou opravdu dokonalé šperky osázené křišťály Swarovski®. Vyberte si ty správné přesně pro vás. Noste je při každé příležitosti. …

Oslavy 

Kliknutím zvětšíte obrázek

Křišťály mají v dnešní době velkou škálu využití. Asi nejčastěji se křišťály využívají k výrobě převážně dámských šperků. Tyto šperky jsou mezi ženami velmi ceněné a využívané při jakýchkoliv slavnostních příležitostech, nebo například plesech, kde chtějí mezi ostatními opravdu zazářit. Šperky se nosí  pro příležitosti různých životních jubileí nebo například zásnub. Která žena by totiž tak krásný šperk nechtěla nosit. Zvláštní skupinu tvoří různé brože, ve kterých je křišťál šikovně zakomponován a jejich nošení se hodí pro každou slavnostnější příležitost. Šperk může však nosit úplně každá žena, které tak dodají na eleganci. Jistě si ho na Vás někdo všimne a budete s ním středem pozornosti ostatních. Pokud si chcete pořídit šperk, který bude vidět na každém kroku a který z Vás udělá opravdu krásnou dámu, měli byste sáhnout po šperků s kolekci Oliver Weber s křišťály Swarovski®.

Každodenně 

Kliknutím zvětšíte obrázek

Šperky s křišťály Swarovski®, jako kupříkladu náhrdelníky a prsteny mohou ženy nosit takřka každodenně. Jejich běžné oblečení křišťál zcela rozzáří. Může je však nosit úplně každá žena, které tak dodají na eleganci. Mnoho žen tímto doplňkem oživuje své každodenní oblečení a na jeho nošení nedá dopustit. Je to do práce, na nákupy, na kávu s přáteli, na procházku,  každý den je dobrý pro nošení šperků. Vyberte ten správný, aby odpovídal oblečení a vašemu typu. Může být velký a těžký, nebo malý a lehký, ale rozhodně by neměl chybět jako doplněk vašeho oblečení. Křišťálové kameny jsou nejdůležitější detaily kolekce Oliver Weber, která umožňuje aby jednoduché džíny a trička vypadají jako nejnovější módní kousek.

  • Facebook Classic

© 2019 by Global Art Industry