Křišťálový Svět Olivera Webera

Kliknutím zvětšíte obrázek

RÁNO  "Nechte mě si upravit mou korunku a začít můj den" - Marilyn Monroe

Nezapomínejte na to, že jste královna - začněte den dobrou snídaní, s úsměvem na tváři a nezapomeňte si udělat váš den skvělý! Každý den je dobrý den!

PRÁCE  “ Nikdy jsem nesnila o úspěchu, pracovala jsem pro něj” - Estée Lauder

Nechte, aby vás řídili vaše sny, a uvidíte je stávat se skutečností.Nechte život běžet, buďte tím, co děláte a jděte si za úspěchem..

NÁKUPY  “ Móda by měla být hrou - móda není povrchní, je to součást dnešního života” - Mary Quant
Protože máme rády módu. Jsme rády výjimečné. Rády si vytváříme vlastní identitu, oblékáme se kvůli sobě, ne kvůli ostatním, máme rády výjimečné kousky, ve kterých se cítíme dobře a sebevědomé.

KRÁSA  “ Krása začíná v okamžiku, kdy se rozhodnete být sama sebou” -  Coco Chanel
Nedokonalosti jsou tím, co dělají ženu krásnou. Buďte sama sebou a nechte vaší duši zářit jako krystal. Šťastná žena je krásná žena a je jí to vidět na očích.

PARTY  “ Elegance je jediná krása, která nepomíjí” - Audrey Hepburn
Elegance vyzařuje z ženy, z jejího chování v každé situaci, z jejího přístupu k životu a způsobu jakým se prezentuje ve společnosti. Elegance je způsob jejího vyjadřování, její vzhled, její chůze, její chování a způsob oblékání. Elegance nikdy ženu neopouští - od rána až do noci.

Kliknutím zvětšíte obrázek

PLÁŽ Šperky inspirované pouštními a písečnými motivy, vhodné ke každodennímu nošení.

OCEÁN Motivy k vytvoření této sekce se pohybují kolem ležérního plážového stylu u moře. Tvary inspirované oceánem a vlnami vytváří harmonické linie a směřují tak k neformálnímu vzhledu.

VEČER Šperky formálnějšího stylu vhodné na letní večery na promenádách!

Kliknutím zvětšíte obrázek

Kliknutím zvětšíte obrázek

ZAHRADA

Objevte květované motivy jako filigránské květy, vrstvy listů a další prvky Vaší „Vys-něné zahrady“, jako je slunce, včelí plásty nebo stromy. Relaxujte a vychutnejte si kousek přírody jen pro sebe.

OCEÁN 

Inspirace jeho barvami, tvary vln. Transparentnost v paletě různých barev. Cestovní doplňky pro Vaší příští cestu k moři. Připravte se ponořit!

POUŠŤ

V poušti je život – stačí se podívat na naši kolekci! Představte si cestu karavanem od jedné oázy k druhé a naleznete vzrušující směsici barev zlaté, růžové a červené. Velbloudi se pohybují pomalu, avšak elegantně než dorazí k oáze a konečně – Různé odstíny modré, které obohatí cestu!

Kliknutím zvětšíte obrázek

Kliknutím zvětšíte obrázek

Kliknutím zvětšíte obrázek

Kliknutím zvětšíte obrázek

Šperky a módní doplňky značky Oliver Weber jsou opravdu dokonalé kousky osázené křišťály Swarovski®. V různých kolekcích Oliver Weber najdete šperky, hodinky i kouzelné módní doplňky, které spolu perfektně ladí a podtrhnou Váš půvab za všech okolností.

Všechny šperky mají kvalitní povrchovou úpravu, jsou ručně leštěné, pokryté zlatem či rhodiem a i drahokamy jsou vsazovány ručně.

Tento výrobní proces zaručuje dokonalý vzhled klenotů  i báječný lesk kamenů.

Kolekce Oliver Weber jsou velmi bohaté a navržené pro zákazníky jakéhokoli věku pro jakoukoli příležitost.  Odhalte s námi tajemství, které v sobě ukrývají šperky z křišťálu, stříbra nebo kvalitní nerezové oceli. Najdete u nás působivé šperky Oliver Weber s broušenými křišťály Swarovski® - náramky, přívěsky, prstýnky, náušnice a  piercing, od této světové značky si můžete vždy vybírat podle nejnovějších trendů. Kolekce šperku je doplněna kolekci slunečních brýlí, kabelek, peněženek, pásků a vlasových doplňků.  

 

 

  • Facebook Classic

© 2019 by Global Art Industry