Kolekce Jaro/Léto 2020

Kolekce Oliver Weber 2020

KOLOTOČ BAREV


Léto se blíží a nikdo nemůže odolat jeho vzrušujícímu kouzlu. Ohřívané hořícím sluncem a chlazené osvěžujícími vodami
oceán, cítíme kouzlo a klouzáme životem s lehkostí a potěšením. Kolekce Summer 2020 ztělesňuje euforickou radost a
fascinace barev, hravost a elegance. Od klasických návrhů po rozmarné linie je vše pečlivě přizpůsobeno
aby vyhovovalo každé příležitosti a vkusu.

Všechny šperky Oliver Weber jsou vyráběny výhradně s použitím pečlivě vybraných krystalů Swarovski® a Swarovski® Zirkonii a
s nejkvalitnější materiály.

COLORS OF THE OCEAN

BARVY OCEÁNU

Kolekce obsahuje módní vzory ručně zdobené duhovými krystaly v exotických odstínech, elegantní sluneční brýle, které flirtují s letním sluncem, a také jemné doplňky, které můžete nosit snadno při každé příležitosti. Přidejte letní  kouzlo svému oblečení 

SUNSET VIBES

POCITY ZÁPADU SLUNCE

Poezie a krása je v každém momentu dne, přesto však jemné světlo a fascinující barvy západu slunce nás všechny očarují a otevírají dveře novým možnostem: ať už jde o spontánní romantiku nebo elegantní koktejlovou párty, vždy buďte královnou. Naše ohromující šperky jsou ručně zdobeny fantastickými krystaly Swarovski® v jedinečných barvách, dodávají se v rhodiu i 14 karátovém zlacení a vejdou se do široké škály oblečení a stylů. Čistá elegance a styl pro nádherné letní večery!

URBAN LIGHTS 

MĚSTSKÁ SVĚTLA

Ne všichni hrdinové nosí čepice ... Většina z nich nosí šperky. Pro plynulý přechod z rušného dne, který mění svět v kanceláři na dobrou náladu po hodinách, vyberte z naší kolekce Urban Lights. Ať už trávíte večerní hodiny popíjení koktejlů v nejchladnějším baru ve městě s vaším přátelé nebo si užíváte limonádu ve stínu na terase zahrady, šperky Urban Lights, kolekci klasických kusů, které jsou zároveň moderní a stylové, budou vhodné. Všestranné designy jsou ideální nejen pro mladé profesionálové, hodí se při každé příležitosti a vkusu.

SILVER BRILLIANCE

STŘÍBRNÁ ZÁŘE 

Jemný design stříbrných kousků podtrhuje ženskou krásu a půvab. Kolekce se skládá z elegantních mašlí a lesklých perel, stejně jako slzných kapek a poutavých prstenů s neobvyklými motivy.

Šperky Oliver Weber jsou vytvořeny exkluzivně se Swarovski® Crystals či Swarovski® Zirkonia a z pečlivě vybraných, nejkvalitnějších materiálů.

 NOVINKY najdete v našim katalogu vedle.

2020_katalog_Summer.jpg
  • Facebook Classic

© 2019 by Global Art Industry

OW_2020_Jaro_2