Kolekce Jaro/Léto 2018

1/5

Oslava života – Kolekce Oliver Weber Léto 2019

Štěstí, vášeň a smích – toto jsou emoce, které nás provázely při vytváření kolekce Léto 2019. Naše návrhy oslavují život a všechny jeho pozitivní aspekty. Toužíme po štěstí a přitom všechny jeho ingredience jsou již v našich srdcích.

Věřte a život vás ponese na svých zlatých křídlech, běžte si za svými sny a nebojte se! Naše designy tu jsou právě proto, aby vám každý den připomínaly nekonečné množství možností, které přináší zítřek. Zářící krystaly zas odráží spektrům emocí, kterými jsme požehnáni.

JOY OF LIFE

ŠTĚSTÍ ŽIVOTA

Kolekce zobrazuje štěstí života, pocit klidu a vděčnosti k celému světu a naší existenci.

Návrhy ilustrují radost, potěšení a štěstí. Nabízejí množství kreativních kombinací. Celá kolekce Léto 2019 je výrazem jiskřivé energie a oslav bytí.

COLORS OF LIFE

BARVY ŽIVOTA

Omračující krystaly v živých barvách, které probouzejí Vaší vitální energii a vzbuzují pozitivní pocity a postoje k lidem a přírodě.

Různé barvy povzbuzují naši intuici a instinkty…nikdy nemůžete být jen dobrými či špatnými, ale vždy můžete být sami sebou. Postavte svou jedinečnost do popředí a dovolte si zářit!

SYMBOLS OF LIFE 

SYMBOLY ŽIVOTA 

Symboly spletité cesty životem se různí v každé kultuře, a přitom zvraty, které denně zažíváme, jsou podobné pro nás všechny.

Elegantní designy Oliver Weber ilustrují komplexní labyrint, který nazýváme život univerzální jazykem – krásou.

Užívejte si mystickou krásu našich vzorů a oslnivost Swarovski® krystalů!

PASSION FOR LIFE 

VÁŠEŇ ŽIVOTA

Znalost vlastních vášní je vitální energií, něčím kolem čeho budujete vlastní život. Nechte se vést vlastní intuicí a pociťujte to, co vás motivuje a okouzluje. Žijte vášnivě a dovolte si být překvapená vlastním potenciálem. Vyjádřete vlastního ducha jedinečnými šperky Oliver Weber

SILVER UP YOUR LIFE

STŘÍBRO ŽIVOTA

Klasické stříbro šarže 925 kombinované s krystaly Swarovski® rozzáří Váš život. Tyto kousky zachycují a reflektují vitální energii a zobrazují Vás v jedinečném světle. Užívejte si láskyplné teplo života a rozkveťte jako květina pod letním sluncem.

Šperky Oliver Weber jsou vytvořeny exkluzivně se Swarovski® Crystals či Swarovski® Zirkonia a z pečlivě vybraných, nejkvalitnějších materiálů.

2019_katalog_Summer_Oliver_Weber.jpg

 NOVINKY najdete v našim katalogu vedle.

  • Facebook Classic

© 2019 by Global Art Industry