Kolekce Jaro 2018

Řídili jsme se naší misí poskytnout dostupný luxus blíže k Vám, a proto jsme vytvořili všestrannou kolekci, která se Vám jednoduše přizpůsobí a bude odrážet Váš styl. Úžasné nové krystaly intenzivních barev zasazené do sou-časného designu, stylizované formy reflektující krásu jednoduchosti a také maskulinní design pro gentlemany.

Představujeme kouzlo léta všem ženám, ať už jsou kdekoliv; hluboké a tajemné barvy, odrazy lásky, delikátní, drahé stříbro, stejně tak trendy design pro jakékoliv dobrodružství! Jděte s proudem života a nechte se vést směrem k novým zkušenostem a Vašemu novému já!

FASCINATING Colors

               nebo

OKOUZLUJÍCÍ BARVY

Zvířená tajemství scho- vaná v hlubokých mod- řích a zeleních, královské fialové odstíny a žhavé zlaté krystaly. Svět fantazie třpytící se v noci a jiskřivý ve dne.

Noste je, kombinujte je, milujte je!

SILVER Expressions

nebo

STŘÍBRNÉ VYJÁDŘENÍ

Ozdobte se bezchybnou brilancí Swarovski ® Zir-conia!

Zapouzdřené v zajíma-vých a elegantních de-signech, nové stříbrné kousky podtrhnou Vaší ženskou eleganci a Váš osobitý styl.

 

FASHION Addict

nebo

MÓDNÍ NÁVYK

Milujeme šperky! Jsou kořením našich outfitů! To malé něco, co máme na ušním lalůčku a díky čemuž se cítíme svůdně. To, co nám září na zápě-stí nebo zachytává pa-prsky světla na prst-ech. Navrhli jsme čisté, geometrické křivky pro šik záblesky půvabu a přírodou inspirované for-my pro sofistikovaný styl. 

FRIENDS for LIFE

nebo

PŘÁTELÉ NA CELÝ ŽIVOT

Nadýchané obláčky ra-dosti, které se nemohou dočkat, až se vrátíme domů, nám nabízí jejích nepodmínečnou lásku a učí nás jednoduchým ra-dostem života. Udělejte si čas na hraní, relaxování, výpravy za dobrodružstvím, trávení chvil s přáteli a na mazlení se s Vašimi milovanými. Šperky inspirované jejich přítomností jsou v naší kolekci Přátele na celý Život otevřeným vyjádřením emocí, které pociťujeme, když s nimi trávíme čas.

 

GENTLEMEN's Selection

nebo

VÝBĚR GENTLEMANA

Mužné barvy a silné linie charakterizují náš Výběr Gentlemana. Následovali jsme náš minimalistický design v lávových kame-nech, nerezové oceli.

Perfektní volba pro nedbalý, ale módní look na léto.

 

  • Facebook Classic

© 2019 by Global Art Industry

OW_Novinky_Gentelmens Selection_2